Hotel Plzeň Bayer
 
ADRESA Hotel Bayer
Borská 7
Plzeň 30100
Česká Republika
Hotel-Plzen-Bayer@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Bayer ubytování Plzeň Aktuální počasí jasno
Hotel Plzeň Bayer - K hotelu přísluší parkovištěHotel Plzeň Bayer - disponuje restauracíHotel Plzeň Bayer - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Plzeň Bayer -  je k dispozici připojení na internetHotel Plzeň Bayer - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Plzeň Bayer - přijímá kreditní karty VISAHotel Plzeň Bayer - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Plzeň Bayer - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Plzeň Bayer - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Plzeň Bayer - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Plzeň Bayer - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Bayer / Plzeň

Hotel Bayer je tříhvězdičkovém hotel v centru Plzně. Hotel se nachází 5 minut chůze od historického centra města Plzně, směr Borská pole, poblíž Zimního stadionu. Přijedte navštívit západočeskou metropoli s dávnou historií.

Ubytování
Hotel Bayer je možno ubytování v 18 pokojích s kapacitou až 50 lůžek (jedno, dvou, tří či čtyřlůžkových). Každý pokoj je vybavený koupelnou se sprchovým koutem a WC, příp. vanou a malou ledničkou. Na pokojích nechybí SAT+TV a bezdrátové připojení na internet WiFi zdarma. Pro nekuřáky jsme vyčlenili několik pokojů. Parkování je zdarma v objektu hotelu. Po předchozí dohodě budou psi v hotelu tolerováni.


Služby
Máte rádi kávu, navštivte kavárnu v přízemí budovy, v létě pak na příjemné zahrádce .Na přání hotel zajistí hostiny, soukromé či firemní oslavy. Možnost posezení i tance. Možnost dojednání kongresových a školících služeb.


Restaurace
Máte hlad, či chcete jen posedět na sklence dobrého pití můžete navštívit hotelovou restauraci od 10 do 22 hodin. V restauraci si můžete pochutnat na nejlepších jídlech ve spojení s příjemnou atmosférou a příznivými cenami. Ubytovaní hosté mají 10 % slevu na nabízená jídla.

Okolí
Při návštěvě města Plzeň na Vás dýchne především dávná historie města s množstvím krásných památek. Při návštěvě tohoto města si musíte zajít na dobré pivo a pití, které jsou s tímto městem spjaty. V Plzni navštivte určitě Plzeňskou ZOO a botanickou zahradu. Tato zahrada je vyhlášená širokou škálou živočišných a rostlinných druhů z celého světa.